+90 258 371 26 76
info@ozstarmakina.com
TR

Denizli Özstar Makina

Özstar Makina Sanayi 2000 yılında Denizli'de makina sanayi sektöründe çalışmalarına başlamıştır. Makine üretiminde kısa sürede kendini geliştirerek özellikle kuruyemiş imalatı makinaları ve kahve kavurma makinaları konusunda uzmanlaşıp siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.


Her zaman her şeyin en iyisini yapmayı planlayan şirketimiz çağdaş makina parkuruyla ve deneyimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmet verebilmek için sürekli kendini yeniliyor. Sürekli makina parkuruna yeni makinalar ekleyip hizmetini en iyi ve en hızlı şekilde vermenin yollarını aramaktayız.


Hedefimiz 2000'li yıllar Türkiyesinde makina üretimi sektöründe müşterimizin küresel rekabet ortamında yüksek ve nitelikli işler çıkarmasında yardımcı olmaktır.Misyonumuz

Makina sektöründeki müşterilerimizin küresel rekabet ortamında yüksek nitelikli ve kaliteli işler çıkarmasına yardımcı olmak ve sektörde öncü kuruluş olmaktır.Vizyonumuz

Ülkemiz ve bölgemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlamak üzere, verimli ve etkin yönetilen, kaliteli ürünleri zamanında ve en uygun maliyetle piyasa ve müşterilerine sunan, yenilikçi düşünceleri, rekabetçi ürün ve hizmetlere dönüşmektir.