+90 258 371 26 76
info@ozstarmakina.com
TR

Özstar Kuruyemiş Kavurma Makinaları

LEZZETE YÖN VEREN ÖZSTAR KURUYEMİŞ MAKİNALARI

Yeni üretim teknolojilerini bünyesinde barındırarak çağı yakından takip eden Özstar Kuruyemiş Makinaları, üretici ve tüketicinin yanında olmaya her zaman devam edecektir.  Yeni nesil üretici konumunda üstün makine mühendis ekibiyle yüksek verimliliği garantileyen kuruyemiş makinalarını hayata geçiren firma, gıda sektörüne sağlıkla eşdeğer yeni lezzetler kazandırmaya devam ediyor.  Tarladan evlerinize kadar gelen kuruyemişlerin taşıdıkları besin değerlerini kaybetmelerini önleyen üretim planlamalarıyla teknolojinin en gelişmiş versiyonlarını makinaları üzerinde uygulamayı sürdürüyor.

Sofralarımızı ve sohbet anlarımızı renklendiren lezzetlendire kuruyemişler farklı aromaları ve tatlarıyla her yaştan insanın tüketebileceği besleyici gıdalardır. Ülkemizde ve dünya da sevilerek tüketildiği gibi her damağa hitap eden çeşitleri mevcuttur.  Kuruyemişlerin aromalarını ve besin değerlerini kaybetmeden üretilmesini sağlayan kuruyemiş makinalarıdır.  Özel tasarlanan bu makinalar geniş üretim kapasitesine ve ısıtma çözümlerine sahiptir.

Özstar Kuruyemiş kavurma ve kuruyemiş fırınlarıyla üretim kapasitesini üst boyutlara taşımaktadır. Kuruyemiş imalatı için müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen makine ve parkurlar tescilli olup, tüm kuruyemiş çeşitleri için kullanılmaktadır. İsteğe ve kapasiteye göre üretim yapılmasını sağlayan Özstar Kuruyemiş Makinaları kuruyemişlerin fabrika ortamında kavrulması, işlenmesi, soslanması, kızartılması ve paketlenmesi kısmında kullanılmaktadır.

Full otomasyon sağlayan makinalar doğa ve çevre dostudur, az yakıt tüketimiyle tasarruf edilmesini sağlar. El değmeden insan iş gücünü azaltarak uzun raf ömürlü ürünler üreterek sektörünüzde iyi bir kazanç ve konum yakalamanıza imkan tanır…