+90 258 371 26 76
info@ozstarmakina.com
TR

Kuruyemiş Kavurma Makinası, Fıstık Kavurma Makinası, Fındık Kavurma Makinası, Kaju Kavurma Makinası, Çekirdek Kavurma Makinası, Paletli Kuruyemiş Kavurma Makinası, Kavurma Makinası, Kabak Çekirdeği Kavurma Makinası

Hektar başına üretkenlikteki nispeten sınırlı iyileşme, mikro çoğaltma ve birçok ek çoğaltma yöntemi de dahil olmak üzere vejetatif çoğaltma yöntemleri hakkında hala sınırlı bir anlayışa sahip olan geleneksel yetiştirme yoluyla kaju türlerinin iyileştirilmesindeki kısıtlamalara bağlanabilir. OZSTAR, size mükemmel kavrulmuş kuruyemişler sunmak için kavurma makineleri, farklı türde ve çeşitli kapasitelerdeki fritözler dahil en iyi kuruyemiş işleme sistemlerine sahiptir!

Ek olarak, harita tabanlı programlar hala başlangıç ​​aşamasındadır; bu nedenle, tarımsal açıdan değerli bazı özellikleri genetik olarak karakterize etmek için daha fazla araştırmaya ihtiyaç vardır. Benzer şekilde, yalnızca kısmen test edilmiş ve araştırılmış, dolayısıyla potansiyel uygulamalarını sınırlayan çok çeşitli mahsul yönetim teknikleri, işleme yöntemleri ve ekipman seçenekleri vardır. Bu nedenle, kaju mahsulü araştırmasında ana bulguların yanı sıra henüz keşfedilmemiş alanları belirlemek ve vurgulamak için bu inceleme bir değer zinciri yaklaşımı benimsenerek yapılmıştır. Bu yaklaşımın metodolojisini takiben, uluslararası kuruluşlar tarafından hakemli makaleler, konferans bildirileri ve raporlar eleştirel olarak analiz edilerek ve özetlenerek kaju mahsulünün tüm değer zinciri baştan sona gözden geçirildi. Literatür, bu derlemenin Kaju (A. occidentale L.) Anacardiaceae familyasına ait herdem yeşil çok yıllık bir ağaç bitkisini güncellemeyi ve düzenlemeyi amaçladığı parçalı ve tarihli bir çerçeveyi tasvir etmiştir. Bu familyanın, benimsenen sınıflandırmaya bağlı olarak, 400-600 türden oluşan 60-74 cinsi kapsadığı kabul edilir (Bailey 1961; Brizicky 1962; Khosla ve diğerleri 1973; Mitchell ve Mori 1987).

Anacardium cinsindeki sekiz tür arasında, yenilebilir hipokarp ve besleyici çekirdeği nedeniyle yalnızca kaju (occidentale) ekonomik değere sahiptir. Bitki boyu 5 ile 14 m arasında oldukça değişkendir. Kanopi boyutu da 20 m genişliğe kadar değişmektedir. Kök sistemi genellikle derin ve yaygındır. Kök dağılım modeli, toprak tipine, dikim materyali ve yöntemine, yaşa, mahsul beslenme düzeyine ve sulamaya bağlıdır. Fındığın çimlenmesi üzerine kök, hızla daha fazla yanallar üreten bir musluk köküne dönüşür. Yan kökler uzadıkça, musluk kökü üzerinde lifli kökler gelişir. OZSTAR ayrıca kuruyemişleri tatlandırmak ve baharatlamak için ek ekipman sağlar. OZSTAR, dokunmatik ekranla kontrol edilen kuruyemişler için tatlandırma ve baharatlama ekipmanlarının yanı sıra çeşitli endüstriyel fritözlere sahiptir.