+90 258 371 26 76
info@ozstarmakina.com
TR

Kuruyemiş Kavurma Makinası, Fıstık Kavurma Makinası, Fındık Kavurma Makinası, Kaju Kavurma Makinası, Çekirdek Kavurma Makinası, Paletli Kuruyemiş Kavurma Makinası, Kavurma Makinası, Kabak Çekirdeği Kavurma Makinası

Kuruyemiş Kavurma Makineleri

Dünyanın en lezzetli tatlarından biri olan fındık, tarihin en köklü gıdalarından biridir. Özstar Kuruyemiş Makinası Türkiye'de ve dünyada ürettiği son teknoloji kahve kavurma ve kuruyemiş makinaları ile adından söz ettiren bir firmadır. Yüksek kalite standartları ile üretim kapasitesini her geçen gün artırarak sürekli gelişme potansiyelini korumayı başarmaktadır. Kuruyemiş sektörünün ihtiyaç duyduğu en yüksek verimi vaat eden makineler, konusunda uzman mühendisler tarafından tasarlanmaktadır. Doğaya ve çevreye gösterdiği saygı ile iş verimliliği ile üreticiye refah getirmeyi hedeflemektedir. Özstar Kuruyemiş Makinası, kuruyemiş makinaları üretiminde ilk markalardan biri olmuş ve makina koleksiyonuna yeni kattığı makinalar ile yüksek kapasiteli üretim sağlamaktadır. Türkiye'de ve dünyada en çok tercih edilen kuruyemiş makinelerine sahip firmanın ürettiği kavurma makinelerinde ürünler homojen bir şekilde kavrulmakta ve en lezzetli haliyle tüketiciye sunulmaktadır.

ÖZSTAR Kuruyemiş Kavurma Makinaları

Çeşitli makine grupları ile uzun yıllardır kuruyemiş makinaları sektörünün önde gelen firması olan Özstar Kuruyemiş Makina, üretici ve tüketiciye yüksek memnuniyet garantisi sunmaktadır. Badem, fındık, kabak çekirdeği, ay çekirdeği, antep fıstığı, kaju, kabuklu fındık ve kabuklu badem üretiminde kullanılan kavurma makineleri, yüksek nitelikli makine mühendisleri tarafından tasarlanmaktadır. Özel yanma odalarına sahip kavurma makinelerimiz düşük yakıt tüketimi sayesinde rakip firmaların makinelerine göre %50 tasarruf sağlamaktadır. Özstar Kuruyemiş Makinaları tamamen paslanmaz malzemelerden üretilen insan müdahalesi olmadan yüksek üretimi garanti eder. Hijyenik bir ortamda ısıya maruz bırakılarak kavrulup kızartılan ürünler lezzetini kaybetmez. Besin değerlerini koruyan ürünler tüketiciler tarafından sevilirken, üreticiler de Özstar Kuruyemiş Makinesi sayesinde en yüksek verime ulaşabiliyor.