+90 258 371 26 76
info@ozstarmakina.com
TR

Kuruyemiş Kavurma Makinası, Fıstık Kavurma Makinası, Fındık Kavurma Makinası, Kaju Kavurma Makinası, Çekirdek Kavurma Makinası, Paletli Kuruyemiş Kavurma Makinası, Kavurma Makinası, Kabak Çekirdeği Kavurma Makinası

Kuruyemiş Kavurma Makinaları

 

İnsanlığın başlangıcından beri tüketilen kuruyemişler, varlığı ile doğanın ve insan yaşamının devamlılığını sürdürmeye devam etmiştir. Bitki tohumları da diyebileceğimiz kuruyemişler, tarlalardan ham olarak toplanmakta ve işlenmek üzere fabrikalara teslim edilmektedir. Özstar kavurma makinelerinde işlenen ham ürünler, en küçük toplu 4 kg kavurma yapabilen her türlü makineyi, kesintisiz sistem olarak kavuran sürekli kuruyemiş kavurma makinelerini üretmektedir. Yüksek sıcaklıklarda, insan müdahalesi olmadan ve en son teknoloji ile kavrularak insan tüketimine hazırlanan bu ürün koleksiyonumuzda sadece kuruyemiş kavurma makinelerinin yanı sıra fındık ezmesi, toplu tip kavurma makineleri ve tereyağı hatları da yer almaktadır.

 

Önceki dönemlerde özellikle Osmanlı döneminde evlerinde közlenmiş kuruyemiş tüketmek isteyenlere ağır bir yük iken günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile zahmetsiz bir aşamaya dönüşmüştür. Nitekim dünyanın en büyük firmalarından biri olan ve ürünlerini yurtiçi ve yurtdışına ulaştıran Özstar Makina, başarılı ve deneyimli makine mühendisleri tarafından üretilen makineler ile lezzetli ve taze kuruyemiş üretimini sağlamaktadır.

 

Doğaya ve çevreye saygılı üretime olanak sağlayan, insan gücünü azaltan ve yüksek kapasitede üretimin devamını destekleyen kuruyemiş kavurma makineleri. Bu sayede üretici ve tüketici eşit olarak kazanır. Yüksek verim ile fındık, tohum, badem, kurabiye, kaju, antep fıstığı, leblebi, Türk kahvesi vb. tüm ürünleri tüketici tarafından tüketilmek üzere hazırlanır.

 

Temiz üretim sağlayan Özstar Makine, tamamen patentli, özel üretim makinelerini üretim yapan fabrikalara ulaştırırken üretimden kurulum desteğine kadar yanınızda. Lezzetinden ödün vermeyen taze kuruyemişler, sofralarınızı süslerken eğlenceli sohbetlerinizin yıldızı olacak. Her yaştan insanın tüketebileceği fındık, sağlığınızı korurken iştahınızı da artıracak…