+90 258 371 26 76
info@ozstarmakina.com
TR

Kuruyemiş Kavurma Makinası, Fıstık Kavurma Makinası, Fındık Kavurma Makinası, Kaju Kavurma Makinası, Çekirdek Kavurma Makinası, Paletli Kuruyemiş Kavurma Makinası, Kavurma Makinası, Kabak Çekirdeği Kavurma Makinası

Badem vitaminler, mineraller, protein ve lif içerir ve bu nedenle bir dizi sağlık yararı sağlayabilirler. Sadece bir avuç badem - yaklaşık 1 ons - bir kişinin günlük protein ihtiyacının sekizde birini içerir.

Kuruyemiş kavurmanın en iyi yöntemi (endüstriyel kavurucular için www.ozstarmakina.com adresini ziyaret edin) Kuru kavurmadır (endüstriyel kavurucular için www.ozstarmakina.com adresini ziyaret edin): Kavurma (endüstriyel kavurucular için www.ozstarmakina.com adresini ziyaret edin) yağsız. Kuruyemişler fırında kavrulmuş, tuzlanmış, çikolata kaplı ve tereyağı dahil olmak üzere birçok formda kuru kavrulmuş olabilir. Fıstıkların genel olarak kavrulmasının nedeni, lezzetlerini, aromalarını ve gevrek dokularını iyileştirmektir. Kavurma (endüstriyel kavurma makineleri için www.ozstarmakina.com adresini ziyaret edin), yiyeceğin her tarafını eşit şekilde pişiren kuru ısı kullanarak pişirme olarak tanımlanır. Farklı türleri, farklı beslenme profillerine ve çeşitli sağlık yararlarına sahiptir. Sağlıklı beslenme profillerinin yanı sıra, fındıklar aynı zamanda kalori açısından zengin bir besindir, bu nedenle en sağlıklıdırlar.

OZSTAR, size mükemmel kavrulmuş fıstıkları sunmak için çeşitli kapasitelerde en iyi kavurma makinelerine sahiptir! Ayrıca fındıkları tatlandırmak ve baharatlamak için ek ekipman sağlıyoruz. OZSTAR ayrıca kuruyemişler için ilave aroma ve baharat ekipmanları da sağlamaktadır. Talebe göre farklı kapasitelerde üretim yapmaktayız. Bu paslanmaz çelik yüksek kalitededir ve dokunmatik ekranlı kontrol panelinden kontrol edilebilir.

Badem, diğer kabuklu yemişler ve tohumlarla birlikte kandaki lipid veya yağ seviyelerini iyileştirmeye yardımcı olabilir. Bu kalp sağlığına fayda sağlayabilir. Fıstık, ceviz ve badem meme kanseri gelişimi için koruyucu bir faktör gibi görünmektedir. Badem, kan şekeri düzeylerini yönetmeye yardımcı olabilir.

Ozstar (www.ozstarmakina.com), size mükemmel kavrulmuş fıstıkları sunmak için çeşitli kapasitelerde en iyi kavurma makinelerine sahiptir! Ayrıca fındıkları tatlandırmak ve baharatlamak için ek ekipman sağlıyoruz.