+90 258 371 26 76
info@ozstarmakina.com
TR

Kahve Kavurma Makinası, Kahve Çekirdeği Kavurma Makinası, Kavurma Makinası, Kahve Makinası

Döner tambur tipi kavurma, en çok tercih edilen kavurma işlemidir. Müşterilerimize en kaliteli kuruyemiş kavurma ünitesini sunmayı taahhüt ediyoruz. Özellikle yüksek kapasiteli, küçük ve orta ölçekli endüstriyel kavurma tesislerine sahip büyük perakende kavurma tesisleri, geniş bir ürün yelpazesi ve son üründe yüksek talepler için çok uygundur. Parti gücünün %20 - %100'ü arasında tutarlı sonuçlarla her yerde kızartın. Yeni aroma profilleri bulun ve partilerinizi büyütün veya rezerve kavurma veya kişiselleştirilmiş satın alımlar için düşük tutun. Düşük maliyetli, kaliteli bir kavurma makinesi, Batch Roaster ve diğer çeşitli kavurma çeşitleri ve kahve ürünleri için çözümler arayan bir şirket için bu mükemmel bir seçimdir.

Kahvenin Saklanması: Kahvenin uygun şekilde saklanması, demlenen fincanın tadı üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Kahvenin aromasının düşmanları arasında ısı, oksijen, ışık ve nem bulunur. Günümüzde çoğu ticari kahve, oksijeni dışarıda tutarken gazların kaçmasına izin vermek için tek yönlü valflere sahip vakumlu torbalarda satılmaktadır. Torbanın üzerindeki mühür kırıldıktan sonra fasulyelerin taze kalması için ekstra özen gösterilmelidir.

Evde kahve çekirdekleri hava almayan bir kapta serin, karanlık ve kuru bir yerde saklanmalıdır. Bazı insanlar kahve çekirdeklerini buzdolabında veya derin dondurucuda tutmayı savunsalar da, bu, dolaşımdaki havaya maruz kalma, aşırı nem ve kötü tatların emilimi ile ilgili sorunları ortaya çıkarabilir. Fasulyeleri iki hafta içinde kullanmak en iyisidir. Bu nedenle, tazeliğini ve lezzetini korumak için yalnızca iki hafta içinde kullanılacak miktarda kahve satın alın.

Kavurma makinelerimiz, İşlemcilerin müşterilerine en kaliteli ürünü sunmaları için mükemmel bir seçimdir: güvenilir renk penetrasyonu, hızlı ısı transferi, minimum yakıt tüketimi, sürekli, otomatikleştirilmiş bir işlem döngüsünde hassas kavurma. Kavurma gruplarımız, önceden kablolanmış ve kalite kontrol edilmiş olarak anında sorunsuz gelir.