+90 258 371 26 76
info@ozstarmakina.com
TR

Kavurma ve Kızartma Makinaları

 

Özstar Kuruyemiş Kavurma ve Kızartma Makinaları

 

Dünya ekonomisinde çok önemli bir yere sahip olan Tarım-Gıda sektörü, dünya genelinde ekonomiye de büyük katkıları olan sektörlerden biridir.  Tarımsal hammaddenin üretimi ve kalitesi açısından sektörün talebini karşılamak gerekmektedir. Dünya üzerinde tarımsal ürün olarak anılan ve tüketimi yapılan kuruyemiş sanayi ekonomiye de büyük katkıları olan gelişime ve teknolojiye açık bir sektör konumundadır.

 

Kuruyemiş sanayisinde faaliyet gösteren firmalar önceliğini hammaddeye ve kuruyemiş makinalarına vermektedir.  Ürünün kalitesini arttıran lezzet değerini kaybetmeden üretim kapasitesini arttıran Kuruyemiş Kavurma ve Kızartma Makinalarını tercih etmektedirler.  Makine mühendisleri tarafından geniş kapsamlı Ar-Ge çalışmalarıyla imal edilen bu makinalar, her çeşit kuruyemiş türünü en yüksek kalite de lezzet vermelerini sağlamak için üretilmektedir.

 

Özstar Kuruyemiş Kavurma Makinaları en gelişmiş teknolojik imkanlarla üretilerek gelişmiş otomasyon ve kontrol mekanizmasına sahip dünya standartlarındaki makinalardır.  Kuruyemiş sanayisinde yer alan firmalara kusursuz üretim, enerji tasarrufu ve daha az insan gücü gereksinimi sunmaktadırlar.

 

Kuruyemiş Makinaları açısından en geniş ürün yelpazesine sahip olan Özstar Kuruyemiş Makine’da; Kavurma ve Kurutma Makinaları, Kılavuzluk Kavurma Fırınları, Leblebi Kızartma Makinaları, Tuzlama Makinaları, Kuruyemiş Soslama Makinaları, Fındık Fıstık Soyma Makinaları, Krokan Açma ve Kesme Makinaları, Soğutma Makinaları, Elekler, Probot Beyaz Kabak Çekirdeği Makinası, Elevatörler, Taşıma Sistemleri, Paletli Fritözler, Kaplamalı Cips Üretim Hattı, Mısır Cipsi Üretim Hattı ve Kahve Kavurma Makinaları yer almaktadır. 

 

Kuruyemiş firmalarının her ihtiyacına uygun makine seçeneği bulanan firma, kuruyemişlerin lezzetini ve besin değerini kaybetmeden üretim yapılmasına imkan sağlamaktadır. Kuruyemiş Makinalarında fındık, fıstık, badem, Antep fıstığı, kaju, leblebi, ay çekirdeği, mısır cipsi, draje ve krokan vb. hammadde kuruyemişlerini yüksek kapasitede üretebilirsiniz….